Berušky – září 2022

AKCE TŘÍDY
  • 7. 9. TŘÍDNÍ SCHŮZKY – od 16h na třídě Berušky, pokud možno bez dětí. Účast nutná.
  • 21. 9. Tematický den – „Ovoce a zelenina, to je zdraví to je síla“ – dejte dětem s sebou, prosím 1-2 kusy ovoce nebo zeleniny (jablko, hruška, banán citrón, brambora, květák, kedlubna, řepa, …apod.)
  • 22. 9. Vítání podzimu  – společná akce s rodiči a dětmi od 15:30 na zahradě MŠ – přineste si, prosím, s sebou přírodniny – větvičky, listy, kaštany, šišky atd. A každý 1 zavařovací sklenici. Společně budeme tvořit a ozdobíme si prostory zahrady. Můžete také donést již hotové výrobky z domova. Těšíme se na Vás.

Fotografie z prvních dní na Beruškách. Více fotek ZDE.
Adélka oslavila s dětmi svůj svátek. Popřáli jsme jí a děti od Adélky dostaly bonbónky.
První společná hra „Na peška“ ….
Jaruška oslavila s kamarády narozeniny.
Další narozeniny měla Laura. Donesla pro každého dáreček a bonbóny. Společně jsme Lauře zazpívali a každý ji popřál.
První společné tvoření výzdoby. Více fotek ZDE.
S pomocí Čápatek jsme se vrhli na podzimní úklid zahrady. Uklidili jsme a vyhodili odrostlé rostliny z hmyzí louky.
Více fotek ZDE.
Pokud není průtrž mračen, tak i v deštivém počasí jdeme ven. Prošli jsme se po okolí mateřské školy a chvíli si pohráli na gumovém hřišti.
Více fotografií najdeme v menu –> fotogalerie –> berušky – září 2022.
V září si povídáme o ovoci a zelenině….
Při nepřízni počasí trávíme čas třeba tím, že sledujeme pohádky…
Tematický den s ovocem a zeleninou jsme si moc užili. Naučily jsme se poznávat ovoce a zeleninu, roztřídit je. Děti se učily krájet, vyráběly jsme tiskátka z brambor a jablíček. A nakonec byla ochutnávková poznávačka. Více fotografií ZDE.
Poprvé jsme byli na tabuli Schoolboard.
Cvičíme a hrajeme si ….
22. 9. – společná akce s rodiči „Vítání podzimu“ na zahradě MŠ proběhla s nádherným slunečným počasím, vzniklo spoustu nádherných výtvorů. Můžete se podívat na fotkách ZDE.
V lese, jó, v lese …

Více fotografií –> fotogalerie –> berušky – září 2022.

Poslední zářijové dny …

Více fotek –> ZDE