Berušky – únor 2023

ÚNOR

AKCE ÚNOR

3. 2. návštěva tělocvičny v ZŠ

7. 2.  solná jeskyně – vybíráme 50,- Kč.

10. 2. vystoupení – tančící pes. Vybíráme 60,- Kč.

15. 2.  Karneval – dopoledne plné masek. Vyrobte, prosím, dětem kostým.

Žádáme Vás, vynechte akční hrdiny (např. pohádkové postavy, zvířátka, atp. – fantazii se meze nekladou).

21. 2. solná jeskyně  – vybíráme 50,- Kč.

———————————————————————————————————————————-

Vybíráme hygienické potřeby na druhé pololetí –

toaletní papír min. 4 role,

2 balení papírových kapesníků.

Děkujeme! 🙂

———————————————————————————————————————————————————-

Berušky si natáhly rukavice a vyrazily …… do dílny. Předpřipravené nádoby s vodou už zmrzly a mohlo se začít s prací na ponku v dílně. Poslechly si pravidla pro bezpečnou práci a chopily se kladívek. Někdo v kostce ledu objevil zvířátko, někdo bonbón. Více fotografií ZDE.

Solná jeskyně. Více fotografií ZDE.

Začali jsme objevovat nové téma – Česká republika. Učíme se spoustu nových věcí, prozkoumáváme, hledáme, posloucháme, hrajeme si, … Více fotografií si můžete prohlédnou ZDE.

Pokud máte doma nějakou hru, obrázek, knihy, pohledy, mapy nebo cokoliv co se týče České republiky nebo našeho města a okolí půjčte to, prosím, dětem do školky. Věc si ukážeme, prohlédneme, pohrajeme si s ní a zase v pořádku vrátíme. Děkujeme O:).

10. 2. proběhlo vystoupení pejska Karla. Dětem předvedl zábavné kousky, které umí. Zatancoval, ukázal vyhledávání předmětů pomocí čichu, podával předměty. A na závěr si děti poslechly pravidla při setkání s cizím psem a všichni mohli Karla pohladit. Více fotografií ZDE.

15. 2. byl u nás karneval. Sešlo se spoustu nádherných masek. Byl připraven dopolední program plný zábavy…

Více fotografií ve fotogalerii ZDE.

Celý měsíc únor běží projekt „Putování Českou republikou a světem“. Prozkoumáváme naší planetu, Českou republiku, vesmír, …. Více fotek ZDE.

Pokusy nás baví. Vyzkoušeli jsme pokus se sopkou, mentos a coca colu a bonbóny skittles, které vytvořily nádhernou duhu. Více fotografií ZDE.

Oslavili jsme společně Emmy a Matěje narozeniny. Dorty, spousta balónků a zábavy….. více fotografií ZDE.