Berušky – prosinec 2022

PROSINEC

Přejeme příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku pevné zdraví, hodně pohody a radosti. Těšíme se na shledání v novém roce.

AKCE MĚSÍCE

5. 12. Mikulášská nadílka v MŠ – dopoledne třídu navštíví Mikuláš, anděl a čert. Dejte, prosím, dětem v tento den do školky tematický převlek čerta, Mikuláše nebo anděla.

9. 12.  návštěva tělocvičny v ZŠ.

13. 12. solná jeskyně – vybíráme 50,- Kč.

14. 12. Vánoční dílny pod vedením Centra Slunečník dopoledne, v MŠ – vybíráme 80,- Kč.

19. 12. Vánoční nadílka – můžete dát dětem pro pravou Vánoční atmosféru na ochutnání trochu cukroví. S dětmi si poslechneme koledy a podíváme se, co jim nadělil školkový Ježíšek. 


 MŠ je uzavřena během Vánoc od 23. 12.  do 2. 1., kdy se MŠ otevírá.

 

 

 

S dětmi jsme si začali zdobit naše společné prostory ve vánočním duchu. Došlo i na ozdoby, které nám věnovali rodiče. Moc děkujeme mamince Emmy za vánoční výzdobu – závěsy a mamince Davídka za darování výzdoby na okna. 

5. 12. se to na třídě Berušek hemžilo čertíky a andílky. Už od rána jsme netrpělivě vyhlíželi ohlášenou návštěvu Mikuláše, který s sebou přivedl i anděla s čertem. Čert s sebou donesl  knihu hříchů, u které si se zlobivci slíbili, že se polepší. Čert ale nezapomněl děti i pochválit. Naštěstí si nikoho do pekla neodnesl. Mikuláši jsme společně zazpívaly připravené písně a všichni dostaly dobroty. 

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.

Z kraje měsíce jsme stihly oslavit hned dvoje narozeniny. Narozeniny s dětmi oslavila Laurinka a Viktorka.

Více fotek ZDE a ZDE.