Berušky – listopad 2022

Akce měsíce

1.11. Solná jeskyně – vybíráme 50,- Kč. 

7.11. Vánoční focenízměna oproti tradičnímu každoročnímu focení – nová paní fotografka, paní Iva. Více informací v příspěvku ZDE nebo u paní učitelek ve třídě.

15.11. Solná jeskyně – vybíráme 50,- Kč.

15.11. Keramika s rodiči – zveme Vás na společné tvoření z hlíny pod vedením Centra Slunečník. Tvořit budeme v 15:30 na naší třídě. Výrobek bude již s vánoční tematikou, aby se vše stihlo vypálit. Cena 80,- Kč. 

17. 11 . MŠ uzavřena, 18.11. bude provoz školky omezen na 2 třídy.

21.11.  Třídní výlet do zábavného parku Pampalánie – na Severní terase. Dejte,  prosím, dětem na sebe pohodlný oděv – ideálně dlouhé legíny nebo tepláky a triko s dlouhým rukávem. Pití v uzavíratelné láhvi – prosím podepsat (označit)! V ceně je zahrnut vstup a cesta smluvenou dopravou od MŠ. Cena 140,- Kč.

28.11. Sváťovo dividlo – vybíráme 50,- Kč.

29.11. Solná jeskyně vybíráme 50,- Kč doprava již busem Hlavenka

1. 11. jsme jeli do solné jeskyně.  Více fotografií ve fotogalerii – Berušky v solné jeskyni.

Listopadové dny na Beruškách…. více fotografií ZDE

15. 11.  jsme se sešli v odpoledních hodinách u nás ve třídě s dětmi i rodiči a ve spolupráci s Centrem Slunečník proběhla keramika s vánoční tématikou. Děti s pomocí rodičů zdobily kapříka, ze kterého na závěr vznikl svícínek nebo mistička na drobnosti. Více na fotografiích zde nebo v galerii.

21. 11. jsme se s dětmi vydali na výlet do blízkého zábavního parku Pampalánie, kam pravidelně jezdíme za zábavou. Děti zde měly k dispozici všemožné průlezky, trampolíny, skluzavky, místnost na hraní fotbalu, atp. Pořádně se vyřádily a když se nachýlil čas, museli jsme se přesunout zpět do MŠ na oběd. Výlet jsme si náramně užili a děti na něj jistě budou dlouho vzpomínat.

Více fotografií ve fotogalerii ZDE.

Během listopadu je jedním z témat lidské tělo (když kamarád stůně). Jak toto téma s dětmi probíhá u nás se můžete podívat ZDE.