Berušky – květen 2023

KVĚTEN 2023

AKCE MĚSÍCE

2. 5. Solná jeskyně – vybíráme 50,- Kč.

16. 5. Solná jeskyně – vybíráme 50,- Kč.

18. 5. Den matek – zveme všechny maminky od 15:30 k nám na Berušky. Děti si pro maminky připravily krátké vystoupení. Poté si děti společně s maminkami vyrobí dáreček na památku. Na tvoření vybíráme 80,- Kč.

31. 5. Den dětí – Klauniáda. Prosíme, připravte dětem kostým klauna. Děti si na zahradě užijí dopoledne plné her a soutěží.

!CIRKUS PARK!

8. 6.  máme naplánovaný třídní výlet na konci školního roku. Pojedeme do Cirkus parku v Teplicích.

Cena výletu je 240,- Kč (zahrnuje vstup 100,- Kč + doprava 140,- Kč při plném obsazení autobusu).

O cikrus parku:

Dětský zábavný park se spoustou atrakcí. Jeden z největších a nejmodernějších parků v ČR.

Tomuto měsíci vládnou témata o přírodě. Jedním z nich je i téma „Zahradník“. Děti se učí pečovat o rostlinky, připravovat zahradu na setí/sázení a spoustu dalšího. Více fotografií ZDE.

Fabian s dětmi oslavil své narozeniny. Více fotografií ZDE.

Vyzkoušeli jsme si zahrát hru „stopovaná“. Rozdělili jsme se na dvě skupiny. Jedna připravila stopy a schovala se v blízkém lese. Druhá skupina měla za úkol tu první najít pomocí nápověd (šipky, fáborky). Naštěstí jsme se neztratili a kamarády našli! Více fotografií ZDE.

Pokusy nás baví, a tak stále zkoušíme nové a nové. Koukněte se na více fotografií ZDE.