Berušky – duben 2023

DUBEN

Akce měsíce

3. 4. Velikonoční poklad – dopolední akce na zahradě MŠ. Velikonoční soutěže a zábava na zahradě MŠ s hledáním velikonočního pokladu.

4. 4. Solná jeskyně – vybíráme 50,- Kč.

5. 4. Velikonoční dílny s centrem Slunečník – vybíráme 90,- Kč.

12. 4. Den otevřených dveří – 8 až 12h.

17. 4. Divadlo Ondřej – vybíráme 60,- Kč.

18. 4. Focení – album JARO

26. 4. Společné třídní focení dětí na zahradě školy! Společné focení po 8:00 na zahradě školy. Jako památka na třídu a kamarády. Prosíme o vhodné oblečení na focení!

28. 4. Čarodějnický rej – přivítáme jakoukoliv masku čarodějnice nebo čaroděje. Dopoledne ve školce plné kouzel a zábavy!

ČARODĚJNICE – Kdo je kdo

Děkujeme za spolupráci! 😉

DUBEN bude u nás na Beruškách ? ve znamení přírody a  práce na zahradě. Budeme si povídat o práci zahradníka, o zvířátkách, velikonočních zvycích a tradicích. Učit se budeme také o  různých  druzích rostlin a jejich správném pojmenování. Vyzkoušíme si péči o rostlinku od semínka po rostlinu, kterou poté přesadíme do záhonku na zahradě.

Viktorka s dětmi oslavila své narozeniny. Více fotografií ZDE.

Davídkova oslava – spousta zábavy a úsměvů…. Více fotografií ZDE.

17. 4. Divadlo Ondřej