Berušky – červen 2023

ČERVEN

Dávejte, prosím, dětem náhradní oblečení.

I přesto, že už je venku převážně hezké počasí, mohou se jakkoliv ušpinit. Dávejte jim, také vhodné oblečení, které je přizpůsobené počasí. V horkých dnech i pokrývku hlavy. Navštěvujeme s dětmi blízký les, kam kvůli klíšťatům nosíme dlouhé kalhoty/ tepláky a stříkáme dětem oděv repelentem.

Děkujeme za pochopení, Vaše Berušky 🙂.

AKCE MĚSÍCE

8. 6. třídní výlet do Cirkus parku v Teplicích.

Na výlet jedeme nasmlouvanou dopravou přímo od školky až do Teplic, k Cirkus parku. V případě neúčasti nevracíme platbu za dopravu (je rozpočítána na určitý počet dětí).

Cena výletu je 240,- Kč (zahrnuje vstup 100,- Kč + doprava 140,- Kč při plném obsazení autobusu).

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sraz v MŠ do 7:40 (svačina doma nebo v MŠ), s sebou batůžek s uzavíratelnou lahví s pitím, na pobyt v zábavním parku vhodný oděv a ponožky.

Děkujeme za spolupráci!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O cikrus parku:

Dětský zábavný park se spoustou atrakcí. Jeden z největších a nejmodernějších parků v ČR.

Z provozního řádu cirkus parku:

• Děti nesmí mít nic okolo krku nebo pasu – klíčenky, peněženky, šperky, šátky, šály, ostré předměty,
    velké náušnice.
  • Z hygienických důvodů musí mít děti i dospěli, kteří vstupují do herní konstrukce na sobě ponožky.

———————————————————————————————————————————-

16. 6. Noc ve školce

– pro starší děti, které zvládnou odloučení od rodičů a celý program pro ně bude zábavou a ne nechtěným stresem z přespávání v jiném prostředí než jsou zvyklé.

Moc děkujeme rodičům Laury M. za poskytnutí plastových kelímků, tácků a klacků na opékání buřtíků.