Září u Žabiček

Září barví sady v kraji,
jablka se červenají.
Nad kopcem se směje drak,
Letí vzhůru do oblak

Milí rodiče, srdečně Vás vítáme ve třídě Žabiček.

30. 9. Jablíčkový den– Připravte dětem kostým s tématikou jablíčka. Stačí obrázek jablíčka na tričku. Fantazie se meze nekladou.

Jelikož do naší třídy žabiček chodí nejmladší děti (2-3 roky) v průběhu měsíce září se budeme snažit o socializaci dětí. Budeme s dětmi postupovat pomalu, aby se zapojovaly do činností, aby k nám získaly důvěru. Naučí se režimu dne, sebeobsluze, získá nové kamarády, pozná nové prostředí (šatna, třída, zahrada). Proto Vás žádáme o trpělivost, pokud na nástěnkách v šatně neuvidíte ihned výrobky Vašich dětí. Věřte našemu profesionálnímu přístupu. Vše co děláme, děláme s láskou a s dobrým úmyslem, aby se děti dobře přizpůsobily a naučily novým věcem, děkujeme.

V šatně do připravených sáčků dětem dávejte náhradní oblečení pro případ nehody (tričko, kalhoty, spodní prádlo, ponožky). Nahoru do přihrádky patří oblečení, které je určeno na ven. Maminko, tatínku počítejte s tím, že se Vaše dítě venku ušpiní nebo zničí oblečení. Proto by bylo moudré dávat na ven věci, které si může zničit a nebude to žádná ztráta. Žádáme Vás, abyste dětem zajistili pevnou obuv jak na ven tak do třídy. Děti běhají, skáčou a k tomu potřebují vhodnou obuv, ve které se jim bude dobře a bezpečně běhat.

Žádáme rodiče, aby pravidelně sledovali bílou nástěnku v šatně nebo webové stránky. Na nich se dozvíte aktuální dění ve školce.

no images were found