VÝTVARNÁ SOUTĚŽ – Lidé a voda…

Dům dětí a mládeže za podpory města Ústí nad Labem a v rámci projektu Zdravé město vyhlašuje 28. ročník výtvarné soutěže k ochraně a tvorbě životního prostředí NAŠE MĚSTO 2021                            na téma “ Lidé a voda “ 

Vážení rodiče, naše mateřská škola se každoročně zapojuje do výtvarných soutěží. Práce dětí jsou často velmi pěkně oceněny, nejednou jsme se umístily na prvních místech. Vzhledem k tomu, že nyní nemůžeme s dětmi v mateřské škole pracovat,  tudíž ani kreslit a malovat, rozhodli jsme se, že oslovíme Vás rodiče. Byli bychom moc rádi, kdyby vaše děti nakreslily obrázek k tomuto tématu z pohodlí domova. Cílem soutěže je představit minulost, přítomnost, budoucnost světa kde je životodárná tekutina nedostatkovým zbožím. Děti mohou zapojit fantazii, jak voda ovlivňuje nejen nás všechny, ale život celé společnosti. Co díky vodě máme, jak se k ní chovat a hospodařit s ní.  Uzávěrka soutěže je 31.3.02021. Děti mohou nakreslit obrázek temperovými, vodovými barvami, uhlem, pastelkami, mohou použít tuš, batiku, keramiku, počítačovou grafiku apd. Použitá technika, materiály, formát je zcela na fantazii autora. V každé kategorii jsou hodnoceny min. první 3 místa a vítězové obdrží věcné ceny. Podmínkou v soutěži je zveřejnění celého jména autora a školy společně s názvem práce. Souhlas je dobrovolný a považuje se za uděleným již samotným odevzdáním výtvarné práce do soutěže. Věříme, že svým dětem soutěž a dané téma vysvětlíte a motivujete k vytvoření pěkného obrázku. Prosíme Vás obrázky přinést do mateřské školy nejpozději do pondělí 29.3.2021 Děkujeme vám za spolupráci a budeme se těšit na hotová díla :-)))