NA KOČIČKÁCH V KVĚTNU

30.5.2022 VIDÍ VAŠE DÍTĚ OPRAVDU DOBŘE? Nechte včas vyšetřit zrak Vašemu dítěti v mateřské škole. Moderní a účinnou metodou prevence je screening očních vad dětí již v předškolním věku. Vyšetření se uskuteční pomocí speciální diagnostické videokamery Plusoptix. Zájemci se mohou přihlásit a zapsat do formuláře na třídě u paní učitelky. Termín vyšetření bude upřesněn.

PODĚKOVÁNÍ. Děkujeme Elišce za krásnou sazeničku okouzlujícího kultivaru Vistárie květnaté. Sazeničku si děti zasadily na zahradě školy a budou se o ní v příštích letech vzorně starat 🙂

3.5.  DOPRAVNÍ  HŘIŠTĚ – děti si vyzkouší jízdu na kole na dopravním hřišti v Krásném Březně. Je nutné sportovní oblečení na kolo a sportovní obuv. Děkujeme za spolupráci 🙂

FOTA NALEZNETE ZDE

4.5.  SOLNÁ JESKYNĚ – vybíráme 50,– kč 

6.5.  ODJEZD DĚTÍ NA ŠKOLU V PŘÍRODĚ !!!! v 8.30 hod 

18.5.  SOLNÁ JESKYNĚ – vybíráme 50,– kč 

26.5.  KERAMIKA V ZŠ – vybíráme 60,– kč

 

TABLO – ŠKOLÁCI 2021/2022 JE VYSTAVENÉ VE SPOŘITELNĚ NA MÍROVÉM NÁMĚSTÍ

 

 

  1.6.   MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ – dopolední akce na zahradě školy. prosím připravte dětem kostým  KOČIČKY. Prosíme rodiče – je nutné, aby děti měly černé tričko nebo černé triko s rukávem, abychom mohli rozlišit děti podle třídních barev. Děti budou mít na zahradě školy připravené soutěže a nafukovací skákací hrad. Děkujeme za spolupráci 🙂

Vážení rodiče, připravujeme pro děti celodenní výlet do parku Mirákulum, bližší info na plakátku.

plakátek výlet