LISTOPAD u Kočiček

Vážení rodiče, abychom se nedostali hned do další karantény i tento měsíc z důvodu nouzového stavu a přetrvávajícího opatření Covid19  funguje naše Mateřská škola na našem pavilonu pouze v malé skupince. Zajišťujeme provoz pro rodiče, kteří musejí chodit do zaměstnání, a tím podporujeme opatření omezit pohyb osob pouze z práce a domů. Děkujeme a přejeme všem pevné zdraví.

BOXÍK  –  BOXÍK na vaše úkoly najdete u vchodu paní ekonomky u Křemílka a Vochomůrky. Prosíme Vás, nezapomeňte vše řádně podepsat. Děkujeme

 

Všechny plánované akce jsou do odvolání zrušeny. Tento měsíc pokračuje na třídě distanční výuka. Prosíme o sledování úkolů pro děti v rubrice DISTANČNÍ VÝUKA a sledování výuka na gmail.com. Děkujme a přejeme vám i dětem hodně zdraví a těšíme se až se všichni opět uvidíme. Třídní učitelky Gabriela Bartoníková, Šárka Bártová a asistentka Eliška.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]