LEDEN u Kočiček

V tomto měsíci se seznámíme se zimními sporty a vším, co k zimě patří. Budeme poslouchat zimní příběhy a pohádky na pokračování, zpívat písničky o zimě. Seznámíme se s přírodními zajímavostmi a úkazy, naučíme se nové hry ve sněhu, pravidla bezpečného chování v různých situacích. Povídat si budeme o povolání rodičů a prací jiných lidí. Rozvíjet znalosti o tomto měsíci budou mít děti možnost v programu Barevné kamínky na SchoolBoardu – prostorové vztahy a pojmy, barvy, tvary, číselná řada 1-10, zdraví a zdravá výživa, zimní počasí a zvířátka v zimě, Tři králové.

13.1.  Písmenkový den – tvořivé dopoledne s písmenky

FOTA ZDE

19.1.  Modré úterý – zábavné dopoledne s modrou barvou. Prosíme rodiče, aby na tento den děti oblékly do modrého oblečení. Děkujeme za spolupráci