LEDEN U KOČIČEK prosím rozklikněte

9.1.  KERAMIKA  –  jdeme do Zš

14.1. SOLNÁ  JESKYNĚ  –  vybíráme 40,- kč

21.1.  Divadlo – jedeme s dětmi do Domu kultury na divadelní představení Čarovné pastelky – vybíráme 60,-kč

22.1. TĚLOCVIČNA  –  jdeme do Zš ( prosíme o vhodné oblečení do tělocvičny )

23.1.  KERAMIKA  –  jdeme do Zš

28.1.  SOLNÁ  JESKYNĚ   –  vybíráme 40,- kč

Vážení rodiče,

v tomto školním roce pojedeme na školu v přírodě v termínu 1. 6. až 7. 6. 2020. Škola v přírodě je určená výhradně pro děti předškolního věku. Pouze v případě nenaplnění kapacity je možné místa doplnit mladšími dětmi (po dohodě s třídními učitelkami). V případě zájmu kontaktujte třídní učitelky a napište jméno dítěte na seznam, který se bude nacházet v šatně třídy. Více informací u paní učitelek Šárky Bártové a Simony Tamchynové.

ŠKOLA  V  PŘÍRODĚ

PENZION – U LESA

Penzion U lesa nabízí pohodlné, ničím nerušené ubytování a nachází se v obci Sněžník cca 10 km od Děčína v regionu České Švýcarsko.Penzion je propojen s vedlejším penzionem Hraniční bouda, který zajišťuje stravování pro oba objekty.Penzion U lesa disponuje 12ti plně vybavenými pokoji s možností přistýlek v celkové kapacitě 45 lůžek. Součástí penzionu je velká zahrada s přírodním ohništěm, s možností každodenního posezení a umožňující sportovní vyžití. Penzion je bohatě využíván na školy v přírodě.

Termín :  1. 6. (pondělí) – 7. 6. 2020 (neděle)

Cena :  cca 2500,- Kč (cena se odvíjí od počtu přihlášených dětí, a zda najdeme sponzora na dopravu – v tom případě by byla cena nižší) (záloha 1500,- splatná do 28. 2. 2020 se závaznou přihláškou. Doplatek do 4. 5. 2020)