LEDEN 2020 – prosím rozklikněte

LEDEN

8. 1. – pojedeme do SOLNÉ JESKYNĚprosíme 40,- ⇒ vybíráme 300 kč na druhé pololetí dopravu do solné jeskyně
14. 1. –
půjdeme do ZŠ na KERAMIKU ⇒ prosíme 50,-
15. 1. – třída čápátek se promění na LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ ⇒ prosíme maminky o přípravu kostýmu (sněhuláci, ledové královny/králové, vločky..)   fota zde

22. 1. – pojedeme do SOLNÉ JESKYNĚprosíme 40
28. 1. –
půjdeme do ZŠ KERAMIKU ⇒ prosíme 50,

Škola v přírodě

Vážení rodiče,

v tomto školním roce pojedeme na školu v přírodě v termínu 1. 6. až 7. 6. 2020. Škola v přírodě je určená výhradně pro děti předškolního věku. Pouze v případě nenaplnění kapacity je možné místa doplnit mladšími dětmi (po dohodě s třídními učitelkami). V případě zájmu kontaktujte třídní učitelky a napište jméno dítěte na seznam, který se bude nacházet v šatně třídy. Více informací u paní učitelek Šárky Bártové a Simony Tamchynové.

ŠKOLA  V  PŘÍRODĚ

PENZION – U LESA

Penzion U lesa nabízí pohodlné, ničím nerušené ubytování a nachází se v obci Sněžník cca 10 km od Děčína v regionu České Švýcarsko.Penzion je propojen s vedlejším penzionem Hraniční bouda, který zajišťuje stravování pro oba objekty.Penzion U lesa disponuje 12ti plně vybavenými pokoji s možností přistýlek v celkové kapacitě 45 lůžek. Součástí penzionu je velká zahrada s přírodním ohništěm, s možností každodenního posezení a umožňující sportovní vyžití. Penzion je bohatě využíván na školy v přírodě.

Termín :  1. 6. (pondělí) – 7. 6. 2020 (neděle)

Cena:  cca 2500,- Kč (cena se odvíjí od počtu přihlášených dětí, a zda najdeme sponzora na dopravu – v tom případě by byla cena nižší) (záloha 1500,- splatná do 28. 2. 2020 se závaznou přihláškou. Doplatek do 4. 5. 2020)