Květen u Žabiček

Dne 18. 5. otvíráme naši školku. Provoz bude omezen na dvě třídy (Žabičky a Berušky). Děti ze třídy Žabiček a Čápat se každé ráno budou scházet na třídě Žabiček.

Prosíme rodiče, aby počítali se zdržením při příchodu do MŠ. Dětem se před příchodem do šatny bude měřit teplota.

Žádáme rodiče, aby dětem připravili sáček na použitou roušku a 2 roušky čisté v sáčku, které budou mít na poličce v šatně. Nezapomeňte s sebou přinést vyplněné prohlášení.

Prosím nedávejte dětem do školy žádné hračky z domova. Ve třídě je velké množství hraček, které jsme umyli parním čističem a dezinfekcí pro bezpečnost vašich dětí.

Děkujeme, že budete dodržovat stanovená pravidla a budeme doufat, že se vše vrátí zpět do zajetých kolejí. Musíme být všichni trpěliví. Přejeme hlavně pevné zdraví.