KVĚTEN u Kočiček

21.5.    Červený pátek  prosíme rodiče, oblékněte děti do červeného oblečení. Děkujeme

31.5.    Olympiáda  –  sportovní dopoledne na zahradě školy. Prosíme oblékněte děti do sportovního oblečení a sportovní obuvi. Děkujeme

Projekt ROVNÁ PÁTEŘ – s dětmi začínáme cvičit a budeme pokračovat celý měsíc Květen. Projekt je cíleně pojmenován Rovná páteř, protože odkazuje nejen na držení těla, ale i morální hodnoty a postoje , které hájila Věra Čáslavská. Cvičení je vhodné nejen pro děti s poruchou držení těla, ale i u zdravých dětí funguje jako prevence proti sekundárním poruchám držení těla. Jedná se o sestavu cviků a pozic a jako průvodce cvičením slouží dětem pejsek. Děti cvičí pod vedením učitelky a soustředí se na jednotlivé části těla.  – FOTA ZDE

Popis provedení cvičebních pozic i s fotografiemi a potencionálními chybami jsou pro zjednodušení uloženy na webových stránkách.. http://www.veracaslavska.com

31.5. Vyšetření očí – pouze pro přihlášené děti. Cena vyšetření 150,-  platba u paní ekonomky. Děkujeme