DISTANČNÍ VÝUKA

Zdravíme  všechny holčičky i kluky, zdravíme všechny rodiče našich předškoláků. Doufáme, že jste všichni v pořádku a zdraví. Je nám moc líto, že se teď nějakou dobu neuvidíme vzhledem k tomu, že je naše mateřská škola uzavřena. Protože jste všichni předškoláci a v září půjdete do školy je třeba, abyste se na ní dobře připravili. Předškolní vzdělávání je pro Vás všechny povinné.
Na celý měsíc Březen bude na našich stránkách i na gmail.com pod názvem Distanční výuka připraveno další vzdělávání.

Důležité informace pro rodiče

Všechny pracovní listy je potřeba vždy vytisknout, aby do nich mohly děti psát, kreslit, vybarvovat, vystřihovat apd. U ostatních úkolů a tvořivé činnosti – s hotovými výrobky se děti mohou vyfotit a poslat nám obrázek, nebo je možnost přinést do školy. Pro ty, kteří nemáte možnost tisku doma je připraven BOXÍK u vchodu k paní ekonomce. V něm budou pracovní listy připravené k vyzvednutí. Do boxíku můžete práce i odevzdávat – nezapomeňte je podepsat, děkujeme.

Prosíme všechny rodiče, aby nám potvrdili účast svého dítěte na distanční výuce / v případě, že je nemocné nebo mimo domov, omluvte ho jako při běžné docházce/ vzhledem k povinnému předškolnímu vzdělávání dětí. Můžete do komentáře na gmail.com, mailem skolka@msvyhlidka.cz nebo sms zprávou na č.733129542 nebo 736633306 

Telefonické konzultace budou možné vždy v pondělí a v pátek v časech 8 – 11 hodin na výše uvedená čísla.

Děkujeme Vám za spolupráci a budeme se těšit, až nám situace dovolí a opět se uvidíme v naší mateřské škole.