Co se děje v ÚNORU na KOČIČKÁCH

Vybíráme hygienické potřeby na druhé pololetí toaletní papír min. 4 role, 2 balení papírových kapesníkůtekuté mýdlo a 1 vlhčené ubrousky.  Děkujeme

Milé maminky, chtěly bychom dětem ušít kuchařské čepice, nemáte doma stará bílá prostěradla? Pokud ano, přineste nám, děkujeme..

  8.2.  Solná jeskyně  vybíráme 50,-kč

10.2.  Tančící pes Karel vybíráme 60,-kč Pes záchranář, ukázka poslušnosti, čichání, tanec s hudbou, rozhovor a poučení o tom, jak se chovat k pejskům.

15.2.  Kloboukový den – máme rádi Karneval. Zábavné dopoledne s klobouky. Prosíme rodiče, připravte dětem kostým s kloboukem na libovolné téma. Děkujeme za spolupráci.

 

15.2.  Cvičíme se zvířátky – děti si přinesou plyšovou hračku zvířátka

22.2.  Solná jeskyně  vybíráme 50,-kč

24.2.  MASOPUST – S dětmi půjdeme do Masopustního průvodu od ZŠ Anežky České až na hřiště v Krásném Březně – nad Priorem.  Průvod bude doprovázen hlasitými pokřiky, básněmi a hrou na ručně vyrobené nástroje a slavnostně zakončen průchodem masopustní bránou. Prosíme, připravte dětem kostým který půjde obléknout na zimní bundu či kombinézu. Masky na obličej nejsou vhodné!! Děkujeme Vám za spolupráci. Na této akci budou pořizovány fotografie, videa za účelem prezentace – Webové stránky, Facebook, Tisk, Regionální televize apd. 

 

Zdravá 5 – Mateřská škola Vyhlídka (msvyhlidka.cz)