Co se děje v PROSINCI na KOČICKÁCH

 

Vážení rodiče, zapojili jsme se do soutěže o nejkrásnější vánoční stromeček, který je vystavený v atriu Magistrátu . Děti i paní učitelky vyráběly ozdoby a společně si stromeček ozdobily. Prosíme vás, zapojte se s námi do hlasování a podpořte své děti v této soutěži. Informace naleznete u vánočního stromečku. Hlasování probíhá formou Skener QR přes telefon. Děkujeme vám za spolupráci. Budeme doufat, že se právě náš stromeček bude líbit a v soutěži vyhraje. 🙂

 

 

4.12. Mikulášská nadílka a společná akce v Zš Neštěmická s Mateřskou školou Pomněnka.

Prosíme připravte dětem kostým čertíka. Čertovské rohy jsou vítány. Děkujeme za spolupráci.

6.12.  Solná jeskyně – vybíráme 50,-

10.12. – neděle Vánoční vystoupení dětí v OC Fórum v 11.30 hod. Děti budou zpívat  koledy v přízemí u vánočního stromečku ( u prodejny HM ). Sraz v 11.20 hod před prodejnou HM. Prosíme oblékněte děti  vhodně na vystoupení – holčičky mohou mít šaty, sukýnky. Chlapci košili, svetřík, kalhoty. Děti budou vystupovat bez bundy, čepic a rukavic. Nevhodná je zimní kombinéza nebo oteplovačky. Vystoupení budeme fotit i natáčet jako video. Děkujeme za spolupráci.

FOTO Z AKCE ZDE

Video

 

 

12.12.  Tvoření s rodiči – zveme všechny rodiče na vánoční tvoření od 15.30 hod. 

12.12.  Dopravní hřiště  – v Krásném Březně – téma dopravní výchovy Smíš – nesmíš. Děti pojedou do učebny policie  Krásné Březno na dopolední výuku.

14.12.  Keramika v Mš

19.12.  Solná jeskyně – vybíráme 50,-

 

Přejeme Vám klidné a pohodové vánoční svátky a v roce 2024 jen to nejlepší.