Co se děje v BŘEZNU na KOČIČKÁCH

 

    7.3.  Vystoupení v Domě pro seniory k MDŽ. Děti se u seniorů představí   v dopoledních hodinách  s pásmem básniček, říkanek a pohádek. Prosíme rodiče, oblékněte děti vhodně na toto vystoupení. Děkujeme za spolupráci.

   

8.3.  Solná jeskyně – vybíráme 50,-

  10.3.  FOTO NA ROČENKU – děti se budou fotografovat jednotlivě i ve skupinách s ostatními dětmi z naší třídy do knihy, kterou dostanou na konci školního roku. Prosíme rodiče, oblékněte děti vhodně na toto focení. Děkujeme za spolupráci.

Ročenku si přijďte závazně objednat k paní ekonomce cena je 350 kč, termín do 15.4.?

  16.3.  Vaření s Klárou  – vybíráme 40,-

 Nadstandardní aktivita – Zdravá 5 – vaření s Klárou, vybíráme  40,- Kč na suroviny a obaly. dejte, prosím, dětem zástěru nebo dlouhé tričko, činnost se koná po obědě místo odpočinku.

  17.3.  Keramika – jarní tvoření – vybíráme 60,-

  22.3.  Solná jeskyně – vybíráme 50,-

Chtěly bychom Vás poprosit o to, aby si děti  do školky přinesly nějakou svou oblíbenou knihu.

Ve školce bychom si ji nějakou dobu nechaly vypůjčenou. Dítě by svou knihu představilo, s ostatními bychom si ji prohlédly a četly si z ní před odpočinkem. Poté Vám ji nepoškozenou vrátíme zpět domů. Naše školka se účastní celorepublikové kampaně Celé Česko čte dětem.

  23.3.  Vítání jara na zahradě školy – dopolední akce pro děti

27.3. Jdeme s předškoláky do ZŠ Neštěmická na akci pořádanou školou, děti budou mít přístup do tříd, do tělocvičny, do hudebny a do robotické třídy. Prosíme dejte dětem sportovní oblečení. Děkujeme. 

IMG_4278-1 (1) Zde video z návštěvy v ZŠ.

29.3.  Vystoupení v Domě pro seniory – Velikonoce a vítání jara. Děti se u seniorů představí  v dopoledních hodinách  s pásmem  pohádek. Prosíme rodiče, oblékněte děti vhodně na toto vystoupení. Děkujeme za spolupráci.

  30.3.  Sváťovo dividlo – vybíráme 60,-

 24.3.  Vaření s Klárou  – vybíráme 40,-