Berušky – Únor 2020

AKCE ÚNOR

4. 2.  návštěva solné jeskyně, vybíráme 40,- Kč.

14. 2. děti z naší třídy se zúčastní masopustního průvodu společně s MŠ Pomněnka pod záštitou ZŠ Anežky České. Tento den prosím dejte dětem do školky jakoukoliv masku a rytmický nástroj / řehtačka, paličky,vařečky apod../

18. 2.  návštěva solné jeskyně, vybíráme 40,- Kč.

26. 2. návštěva tělocvičny na ZŠ.

Image result for šipka

!! 18. 3. s dětmi jedeme do Cirkus Parku v OC Olympia Teplice. Cena je 180,-/dítě – v ceně je zahrnutý vstup včetně dopravy autobusem.

V případě nemoci nebo neúčasti dítěte na akci se cena za dopravu nevrací (cena dopravy se odvíjí od počtu dětí). V případě zájmu se prosím pište na seznam vyvěšený u šatny. !!

Image result for cirkus park oc olympia

www.cirkuspark.cz

Image result for šipka

—————————————————————————————————–

Toník s dětmi oslavil své narozeniny. Všechny děti mu přály samé pěkné věci, tak snad se splní.

Více fotografií zde.

14. 2. jsme se společně se třídou Žabiček zúčastnily masopustního průvodu pořádaného MŠ Pomněnka společně se ZŠ Anežky České. Šli jsme průvodem, zahráli si na nástroje, zazpívali písničky a nakonec si pochutnali na přichystaných dobrotách.

Jednotlivé fotografie naleznete zde.

18. 2. odpočinek a hry v solné jeskyni.

IMG_20200218_100418

Obrázek 1 z 21

Odkaz na galerii zde.
Hokusy pokusy – jeden den jsme si udělaly plný zábavných pokusů. Vyrobily jsme si sopku, naučily jsme plavat vajíčko a spoustu dalšího.

Více fotografií zde.
Lilinka slavila svátek

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je IMG_20200227_091508.jpg.

Další fotky naleznete v albu zde.