Berušky – květen 2021

….květen barevný má fráček

 

V tomto měsíci budeme s dětmi objevovat naše blízké i vzdálené okolí, budeme poznávat krásy a poznatky o České republice. Také budeme posilovat a prohlubovat citové vztahy k rodině dítěte – využijeme poznatky o životě rodiny, jejich členů atp. Maminkám, které slaví tento svátek spolu s dětmi přichystáme překvapení, abychom je potěšily….

 


31. 5. vyšetření očí přístrojem PLUSOPTIX – Primavizus (www.primavizus.cz) – platbu za vyšetření uhraďte prosím u ekonomky – 150,- Kč.

 

                                                —〉Kamínkový den se z organizačních důvodů přesouvá na 7. 6. 〈—

10. 5. 2021 se MŠ otevírá již pro všechny děti – přítomnost dětí NEbude podmíněna testováním ani respirátory.

10. 5. jsme se opět sešli na Beruškách. Děti si ohlédly některé  nové vybavení třídy,  výzdobu a hračky. Společně jsme se přivítaly opět ve školce. Velmi jsme se na sebe těšily. Konečně se po dlouhé době zase vidíme. Den jsme strávili společnými hrami. Venku jsme si i pořádně užili krásného počasí a byli jsme na pískovišti.

 

Více fotografií ZDE.


Během měsíce května a června u nás vykonávají svou praxi studentky Severočeské střední školy – Ústí n. L..