Berušky – květen 2020

18. 5. 2020 se moc těšíme na všechny naše Berušky.

Sejdeme se ve své třídě, v pavilonu A. Společně s námi budou trávit čas i děti že třídy Kočičky.

Pár důležitých informací:

• MŠ bude otevřena od 6 do 16 hodin.
  • Dejte dítěti do sáčku 2 čisté roušky, ponecháme je v šatnové skříňce. Rouška bude dítěti nasazena v případě podezření na nákazu, popř. při nezbytném opuštění areálu MŠ
  • V průběhu měsíce budeme navracet úplaty za výlety a akce, které se nakonec nekonaly.
  •  Děti a pedagogičtí pracovníci mateřské školy roušky v prostorách MŠ nosit nemusí.
  •   Větší část dne než obvykle budeme trávit venku v areálu . Proto vybavte děti vhodným oblečením dle počasí a takovým,  které si mohou umazat.
  • !Pro pobyt venku se využívá pouze areál MŠ, včetně obou částí zahrady.!

• V případě, že se u některého člena rodiny vyskytnou příznaky odpovídající viróze nebo chřipce nesmí dítě nastoupit do školky /kašel, rýma, teplota/.

•  První den odevzdá podepsané čestné prohlášení o nerizikovosti.
  •  Dětem bude ráno měřena teplota, během dne namátkově

• Do MŠ, prosím, nedávejte dětem žádné hračky, ani na spaní.
  • Do MŠ nepříjmeme dítě,  kterému naměříme teplotu vyšší 37 °C nebo dítě jevící známky respiračních onemocnění .

Více informací naleznete ZDE.
“První ” dny na Beruškách … užíváme si slunečné dny, ve větší míře venku, na zahradě naší MŠ.

IMG_20200518_091424

Obrázek 1 z 54

Ostatní fotografie najdete ZDE.

Během dopoledních činností nebo upršených dní se děti seznamují s novou Smartboard, která se nachází na třídě Kočiček.