Berušky – červen 2021

Akce v měsíci ČERVEN

2. 6. Den dětí – v rámci dopoledních činností na zahradě MŠ (v případě ošklivého počasí v prostorách MŠ), dejte prosím dětem kostýmy – zvířátkové (pejsek, kočička, medvěd, …)

7. 6. Kamínkový den – během dopoledních činností společně s dětmi vyzdobíme zahradu malovanými kamínky, které si děti přinesly a ozdobily ve školce koncem května

9. 6. fotografování třídy

16. 6. Výlet do Zoo – dejte s sebou prosím dětem 30,- Kč a batůžek s uzavíratelným pitím

22. 6.  Balónková Evička – v 9:00 na zahradě MŠ (v malých skupinkách po třídách) – prosíme o zaplacení 60,- Kč.

Konečně se udělalo hezké počasí, a tak jsme vyrazili s detmi do přírody.

Více fotografií ZDE.

Eliška s dětmi oslavila své narozeniny…všechno nejlepší! 💐🎁

Více fotografií ZDE.

2. 6. jsme si užili Den dětí – na zahradě na děti cekaly soutěže. Na závěr jsme si za odměnu smlsnuli na zmrzlině, na památku dostaly děti diplom a menšího plyšáčka.

Více fotografií ZDE

Tento měsíc jsme také s dětmi společně oslavili narozeniny Lilianky.

…užíváme si hezkého počasí 🙂 .

16. 6. výlet do ZOO v Ústí nad Labem

22. 6. Balonková Evička