Aktuálně ze školky

Tímto odkazem Vás všechny moc zdravíme a myslíme na vás i na děti.I přesto, že je školka uzavřena z důvodu šíření nákazy koronaviru, naši zaměstnanci nezahálejí a věnují se všemu, co je aktuálně třeba – šijí roušky, desinfikují prostory, vytvářejí nové pomůcky a materiály pro děti, vzdělávají se atp. Všichni pracujeme buď  z bezpečí svých domovů nebo v prostředí naší školky. Více se můžete podívat na fotkách. V blízkých dnech čekejte zde na webu, odkaz pro děti a jejich rodiče, které půjdou v září do ZŠ. Opatrujte se 🙂

Probíhá i úklid hraček a vybavení  jednotlivých tříd … 
Paní ředitelka vystavuje žádosti na OČR 🙂 .
Želva Anča z Čápátek je na dovolené u třídní paní učitelky Jarušky.
Stále  pro Vás aktualizujeme naše webové stránky a přidáváme nové informace (ve spolupráci  s p. uč. Alicí).
Také dopisujeme školkovou kroniku z uplynulých měsíců … 
Šijeme roušky… 🙂