Aktuality

UZAVŘENÍ MŠ V LÉTĚ 2020

Dopis k usnesení Rady města 1. 6. 2020 –> Schválení žádosti o udělení výjimky z počtu dětí ve třídách MŠ ve školním roce 2020/2021 a o přerušení nebo omezení provozu MŠ v doběletních prázdnin školního roku 2019/2020.

Berušky- červen 2020

Hned 1 . 6. děti v MŠ oslaví svůj den (Den dětí). Den plný zábavy, soutěží a dobrot.  Děti si dětský den moc užily. Po splnění všech disciplín přišla zasloužená odměna – zmrzlina. A na konec i balíček plný dobrot a nějakých drobných hraček. Během června s dětmi trávíme více času na zahradě MŠ – dopolední […]

Červen u Žabiček

Červen, je to měsíc v létě, který teplem zahřeje tě.
V červnu rostou jahody, koupeme se u vody…  Z. Pospíšilová
1.6. – v dopoledních činnostech oslavíme MEZINÁRODNÍ DEN DĚTI              – den plný zábavy, překvapení, soutěží.
Tento měsíc se budeme seznamovat s různými dopravními prostředky, které můžeme používat k cestování. My se také dále přesuneme do různých částí naší zeměkoule, můžeme uspořádat cestu kolem světa, ale vždy se vrátíme domů. Naší snahou taktéž bude důkladněji prozkoumat svou vlast. Při svém putování určitě narazíme na spoustu zajímavostí a zavítáme do pohádkového světa zvířat.
Důležitá informace
V případě, že se u některého člena rodiny vyskytnou příznaky odpovídající viróze nebo chřipce nesmí dítě nastoupit do školky (kašel, rýma, teplota).

         

Květen – Vítáme Vás opět na kočičkách

18.5. Naše třída bude prozatím do odvolání uzavřena. Děti z naší třídy budou trávit čas společně na třídě BERUŠEK. Provoz Mš bude od 6 – 16hod. První den příchodu do mateřské školy odevzdá rodič podepsané prohlášení o nerizikovosti. Dítěti bude změřena teplota, dále během dne namátkově. přijímáme do kolektivu pouze zdravé děti a bez teploty. […]